Статті

Вебінар Oberig IT 24.06: “Анатомія атаки Solarwinds і подальші дії щодо захисту платформи”

18 июня, 2021. 11:06 За матеріалами Oberig IT
Ми запрошуємо Вас на вебінар, присвячений наймасштабнішій кібератаці 2020 року – атаці на Solarwinds. Тема онлайн-сесії: “Анатомія атаки Solarwinds і подальші дії щодо захисту платформи”.

Ми розглянемо всю хронологію подій, вжиті заході з усунення порушення; розглянемо офіційні рекомендації з виправлення ситуації в залежності від використовуваної версії та як ефективно управляти оновленнями SolarWinds, використовуючи найкращі практичні рекомендації з обновлення, а також обговоримо, як запобігти майбутнім інцидентам безпеки, поліпшивши загальну безпеку SolarWinds.

План вебінару:

  • SolarWinds – світовий лідер в області IT моніторингу. Короткий огляд переваг лінійки рішень. Позиції вендора в світових рейтингах.
  • Докладний огляд інциденту: які версії SolarWinds Orion були порушені та як відбувалась атака.
  • Реакція SolarWinds на атаку, вжиті заходи щодо усунення порушення.
  • Рекомендації та підготовка до оновлення: ми докладно ознайомимо з процесами оновлення, включаючи поради щодо його планування, підготовки та доставки оновлень, щоб платформа SolarWinds працювала з найбільш безпечною версією.
  • Рекомендації з покращення безпеки SolarWinds. Ми розкажемо про дії, що можуть допомогти попередити майбутні інциденти та порушення безпеки.

Спікер: Станіслав Похілько – менеджер з розвитку бізнесу, Oberig IT

Компанія SolarWinds Inc. – розробник потужних інструментів для моніторингу, управління, анализу та реагування на проблеми, що виникають під час роботи систем і сервісів для малих і великих підприємств. Метою компаниї є розробка інноваційних рішень для спрощення управління ІТ-інфраструктурою. На відміну від іншіх розробників програмного забезпечення, які створюють жорсткі рішення з високою вартістю, SolarWinds забезпечує своїх клієнтів доступними та функціональними інструментами для управління ІТ-інфраструктурою, яким довіряють понад мільйон ІТ-спеціалістів по всьому світу.

Комментарии: