Статті

Forcepoint - Компанія року в галузі запобігання втраті даних (DLP) за версією Frost & Sullivan

05 апреля, 2024. 09:04 За матеріалами Oberig IT
Теги: #DLP, #Forcepoint
Компанія Forcepoint отримала нагороду Frost & Sullivan «Компанія року 2023» у категорії «Передовий досвід у галузі глобального запобігання втраті даних» (DLP). Хоча ця відома дослідницька та консалтингова компанія вже не вперше визнає Forcepoint піонером у галузі захисту даних, для компанії Forcepoint велика честь бути названою провідним DLP-провайдером у всьому світі!

Forcepoint виділяється інноваціями та впливом на клієнтів 

Компанія Frost & Sullivan присуджує нагороди за найкращі практики на основі незалежних досліджень, які вона проводить у всьому світі, виявляючи компанії, що демонструють зростання у своїй галузі, а також творчі, перспективні стратегії. Результати конкурсу представляються експертному журі, яке оцінює номінантів за багатьма критеріями, що визначають, наскільки добре вони впроваджують інновації та передові підходи у галузі, а також як їхня практика позитивно впливає на клієнтів. 

DLP набула нового ступеня значущості після сплеску віддаленої та гібридної роботи, який супроводжував пандемію COVID. Frost & Sullivan зазначила, що рішення Forcepoint DLP підходить для великих підприємств, які прагнуть забезпечити відповідність нормам конфіденційності і безпеки даних, а також для більш спеціалізованих організацій, які повинні піклуватися про захист своєї інтелектуальної власності, щоб залишатися конкурентоспроможними. 

awards

"Гнучка архітектура Forcepoint дозволяє легко інтегрувати її в різні середовища, що робить її універсальним та цінним засобом контролю кібербезпеки для різних підприємств". - Джорджія Еделл, консультант, Frost & Sullivan 

Frost & Sullivan виділяє ключові переваги Forcepoint DLP 

В описі нагороди відзначається кілька суттєвих особливостей Forcepoint DLP, які дозволяють виділити його на фоні пропозицій конкурентів. До них відносяться: 

  • Уніфіковане управління політиками: Forcepoint пропонує Data Security Everywhere – підхід, що дозволяє організаціям використовувати єдину політику в масштабах всього підприємства. Це спрощує практику контролю даних, забезпечує послідовне застосування та захист даних, де б вони не знаходилися і де б не працювали співробітники. 
  • Готові політики: Бібліотека з понад 1700 встановлених політик та класифікаторів Forcepoint – найбільша серед усіх провідних постачальників DLP у галузі. Вона полегшує дотримання вимог у більш ніж 150 регіонах по всьому світу, прискорюючи використання та усуваючи недоліки. 
  • Інновації та орієнтованість на клієнта: Frost & Sullivan високо оцінює проактивний підхід Forcepoint до оновлення рішень та пошуку нових способів забезпечення цінності для клієнтів. Вона відзначає довгу історію інновацій та відмінну підтримку клієнтів, завдяки якій Forcepoint має репутацію сильного бренду. 
  • Всеосяжний характер і простота впровадження: Forcepoint DLP забезпечує захист даних на всіх етапах їх життєвого циклу, тому організації можуть бути впевнені в тому, що дані захищені незалежно від того, чи використовуються вони, чи перебувають у стані спокою або в русі. Крім того, це рішення відрізняється простотою впровадження та обслуговування, а можливості автоматизації дозволяють заощаджувати час співробітників та операційні витрати, запобігаючи людським помилкам. 
  • Розширений аналіз поведінки: Forcepoint Risk-Adaptive Protection посилює DLP, автоматично відстежуючи поведінку користувачів та динамічно реагуючи на ризиковані дії в режимі реального часу. Ця передова технологія служить потужним засобом захисту від витоку та втрати даних, не вимагаючи участі людини. 

"Автоматизація та стратегія адаптації до ризиків забезпечують клієнтам Forcepoint необхідний захист даних у режимі реального часу". - Джорджія Еделл, консультант, Frost & Sullivan   

Компанія Frost & Sullivan удостоїла Forcepoint цієї нагороди і відзначила численні способи, якими Forcepoint спрощує та зміцнює захист даних для організацій по всьому світу. Дізнатися більше про Forcepoint. 

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Forcepoint і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: 

[email protected], +38 093 801 04 41.

Джерело: Forcepoint Wins Frost & Sullivan 2023 Global Data Loss Prevention (DLP) Company of the Year Award
Материалы по теме:
Комментарии: