Статті

Fudo Security визнана однією з найкращих компаній у галузі кібербезпеки в CyberTech100 на 2023 рік 

26 июня, 2023. 04:06 За матеріалами Oberig IT
Ньюарк, Каліфорнія – Компанія Fudo Security, провідний постачальник рішень з управління привілейованим доступом (PAM), була обрана як одна з найінноваційних компаній у галузі кібербезпеки для фінансових послуг у рейтингу CyberTech100 на 2023 рік.

Список CyberTech100, складений FinTech Global, виділяє найінноваційніші кібертехнологічні компанії по всьому світу, які покращують кіберзахист фінансових установ. Компанії, що увійшли до четвертого щорічного списку CyberTech100, були відібрані на основі їхнього досвіду інноваційного використання технологій для вирішення значних галузевих проблем або для отримання економії витрат або підвищення ефективності в ланцюжку створення вартості безпеки. 

"Бути обраною як одна з найкращих компаній CyberTech100 у 2023 році - велика честь", - сказав Патрік Брозек, генеральний директор Fudo Security. "Ми пишаємося визнанням за наші інноваційні рішення PAM, які допомагають захистити фінансові установи від кіберзагроз та внутрішніх ризиків. Це визнання є свідченням нашого прагнення розробляти і постачати передові рішення в галузі безпеки, які відповідають мінливому ландшафту загроз". 

PAM-рішення Fudo Security, Fudo Enterprise, забезпечує безпечне та оптимізоване керування віддаленим доступом, гарантуючи, що тільки авторизований персонал має доступ до конфіденційних даних. 

"Ми раді увійти до списку CyberTech100 і ще більше підвищити поінформованість про нашу компанію серед потенційних клієнтів та партнерів", – додав Брозек. "Ми сподіваємося і надалі надавати нашим клієнтам інноваційні рішення в галузі безпеки, які допоможуть їм захистити свої бізнес-дані та випередити кіберзагрози". 

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Fudo і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 073 168 08 65.

Джерело: Fudo Security Recognized as Top Cybersecurity Company in CyberTech100 for 2023 

 

Материалы по теме:
Комментарии: