Статті

FUDO SECURITY оголошує про вихід версії FUDO PAM 5.3

13 марта, 2023. 04:03 За матеріалами Oberig IT
Компанія Fudo Security як постачальник рішень з управління привілейованим доступом (PAM) та кібербезпеки в розділі Zero Trust випустила оновлення рішення Fudo PAM версії 5.3.

Ключові особливості Fudo 5.3 включають:

1. Можливість додавання до рішення пулу серверів:

Пул серверів може бути призначений для облікового запису, щоб кілька серверів керувалися як один.

2. Модернізований модуль штучного інтелекту Fudo PAM:

При виявленні будь-якої підозрілої дії система виконує заздалегідь задану конфігурацію політики та повідомляє адміністратора про можливе порушення безпеки.

Впроваджено зовсім новий розділ з моделями ІІ, що відображає статистику якості навчання самого рішення. У процесі оновлення видаляється конфігурація існуючих моделей ІІ та додаються нові моделі, які необхідно увімкнути вручну.

3. Шлюз доступу:

1) Збереження вкладок із останніми з’єднаннями, встановленими через веб-клієнт. Сесії, залишені на відкритих вкладках, зберігаються і можуть бути повторно підключені користувачем після повторного входу до шлюзу доступу.

2) Є можливість вибрати час при надсиланні запланованого типу запиту доступу Just-in-Time.

3) Є можливість відфільтрувати сервери по полю Server Description.

Рішення PAM від Fudo Security – це простий спосіб безпечного доступу віддалених користувачів до серверів, додатків та систем без використання агентів. Fudo PAM є також засобом запису сеансів, що виявляє підозрілу активність співробітників або зловмисників, які використовують вкрадені облікові дані.

Про компанію Fudo Security:

Fudo Security – новатор у галузі кібербезпеки з офісами в Європі та Кремнієвій долині. Рішення вендора використовуються у більш ніж 30 країнах і користуються довірою сотень організацій. Fudo Security має на меті захист як великих, так і невеликих організацій від загроз, пов’язаних з привілейованими користувачами. Рішення компанії включають безпечний віддалений доступ, управління привілейованим доступом і Zero Trust Network Access.

Продукти Fudo Security дозволяють відстежувати активність користувачів, які мають доступ до критично важливих активів, управляти політикою паролів, сповіщати у разі будь-якої підозрілої поведінки. Fudo Security була удостоєна кількох нагород, включаючи включення до списку KuppingerCole’s Leadership Compass. Серед клієнтів компанії – фінансові установи, енергетичні компанії та державний сектор.

Компанія Oberig IT є офіційним дистрибутором FUDO PAM на території України, Казахстану та країн СНД.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення FUDO і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 073 168 08 65

Материалы по теме:
Комментарии: