Статті

Навчальний центр Unify в Україні запрошує на навчання

25 ноября, 2021. 12:11 За матеріалами InfoTel, Unify
Теги: #Atos, #Unify, #InfoTel
Єдиний в Україні, сертифікований центральним інститутом компанії UNIFY у Мюнхені, навчальний центр UNIFY входить в склад мережі UNIFY Academy і з 2007 року являється її офіційним партнером.

Адаптовані до вимог Замовників довготермінові та спеціальні програми підвищення рівня підготовки спеціалістів дозволяють випускникам курсів самостійно вирішувати широке коло задач в області створення і комплексного розвитку систем інформаційного забезпечення. Реалізувати оптимальні процедури технічного обслуговування та експлуатації малих, середніх та великих корпоративних мереж зв’язку.

atos_unify

Навчальний центр UNIFY Academy володіє найсучаснішою комутаційною технікою, яку компанія UNIFY пропонує на ринку України, а також обладнанням, що знаходиться тривалий час в експлуатації Замовників.

Заняття проводять сертифіковані викладачі та провідні фахівці компанії з великим досвідом практичної та методичної роботи. Тісна взаємодія з центральним інститутом у Мюнхені дозволяє постійно оновлювати зміст курсів та навчальні матеріали у міру впровадження новітнього обладнання.

Інформацію про наш локальний навчальний центр Ви можете побачити на глобальному сайті UNIFY: https://academy.unify.com/

Не зважаючи на пандемію, ми тільки у цьому році вже провели і плануємо провести різноманітні on-line і off-line курси (стосовно обладнання OpenScape Busines, OpenScape 4000,  OpenScape Voice та різних додатків) для наших партнерів та кінцевих Замовників з Польщі, Угорщини, Азербайджану та інших держав.

Хотілося б особливо зазначити останній off-line Atos Unify OpenScape Xpert Advanced курс (OXPADVSSCS), який проводився для компанії Swisspro Solutions AG (Швейцарія). Унікальність даного курсу полягає в тому, що пройти навчання з цього обладнання, наразі можливо тільки в академії Unify (у Мюнхені) – німецькою мовою та у нашому центрі навчання Unify (у Києві) – англійською мовою.

Також хочеться акцентувати увагу на якісному проведенні в період пандемії on-line навчань. Дані семінари проводяться в режимі проведення відеоконференцій у вигляді "живого" діалогу слухачів та інструктора з наданням віддаленого доступу до обладнання навчального класу.

Закінчивши курс, наші слухачі отримують необхідні теоретичні знання і практичні навички, а також, іменну технічну документацію та міжнародні сертифікати, що дозволяють успішно інсталювати та налаштовувати різноманітне телекомунікаційне обладнання Unify.

З метою постійного підвищення кваліфікації та професіоналізму, запрошуємо Вас взяти участь у навчанні на семінарах, що пропонуються Академією професійного навчання (APT) компанії Unify у Києві, за участю досвідченого тренера Мельничука Володимира, керівника освітнього центру компанії InfoTel, кандидата технічних наук.

Отримати більше інформації про навчальний центр можна на сайті https://infotel.ua/ua/kontakti-nts

_mini
Материалы по теме:
Комментарии: