Статті

Нові можливості з ThycotiСcentrify Secret Server

18 января, 2022. 07:01 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT, #Delinea
Компанія ThycoticCentrify (Delinea), спеціалізується у сфері ідентифікації та управління привілейованим доступом оновила свій продукт Secret Server, додавши нові елементи управління, автоматизацію та вдосконалений дизайн.

Оновлення Secret Server дозволяє організаціям змінювати головний ключ шифрування Secret Server на вимогу.

Окремі паролі, що зберігаються у внутрішньому зашифрованому сховищі, також можуть бути змінені для додаткового захисту.

Це також спрощує використання проміжних серверів для захисту доступу до критичних ресурсів, оскільки один ключ можна використовувати для навігації по всьому маршруту (від запуску до проміжного сервера і призначення в рамках одного сеансу, замість необхідності вводити унікальні облікові дані в кожній точці підключення).

Наскрізний маршрут можна запустити із Secret Server або інструменту керування сеансами Connection Manager.

Інші нові функції включають автоматичну перевірку паролів для з’єднань API після закінчення терміну дії (з можливістю його продовження),а також удосконалення інтерфейсу (ведення журналів та створення звітів, покращена навігація по клавіатурі та підказки для читання з екрана).

“Наша постійна увага до зменшення кількості кроків, необхідних для захисту паролів, знижує навантаження на адміністраторів безпеки та площу атаки”, -відзначив Джон Кун, старший віце-президент з управління продуктамиThycoticCentrify (Delinea)

“Наприклад, можливість зміни головного ключа шифрування, що надається нами, проста в реалізації і забезпечує додатковий рівень захисту, блокуючи доступ зовнішніх суб’єктів до всіх інших ключів, що зберігаються на платформі”.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Delinea і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка:

Украина, Грузия, Армения — [email protected], +38 099 427 94 04.

Джерело: https://bit.ly/3iSMfCi

 

Материалы по теме:
Комментарии: