Статьи

Рішення Symantec CASB від Broadcom визнане лідером серед хмарних сервісів захисту інформації

28 мая, 2021. 11:05 По материалам Oberig IT
Компанія Symantec, a division of Broadcom, була названа лідером в The Forrester Wave ™: Cloud Security Gateways, Q2 2021. Компанія Forrester провела оцінку восьми найбільш значущих постачальників шлюзів хмарної безпеки по 29 критеріям у трьох різних областях: поточна пропозиція, стратегія і присутність на ринку. Оцінка Forrester є результатом виконаної роботи Symantec в сфері хмарної безпеки та підтверджує інноваційний підхід компанії Symantec, ефективне виконання і перспективність. Symantec продовжує надавати комплексне і надійне рішення для захисту всіх даних своїх клієнтів у хмарі.
sym-casb

Важливість як проксі-сервера, так і API-з'єднання

Одна з рекомендацій Forrester полягає в тому, що організації повинні шукати рішення, які пропонують гнучкість проксі-технології для моніторингу мережевого трафіку всередині мережі. Для підтримки сценаріїв віддаленої роботи вони відзначили, що підключення до хмарних додатків на основі API для виявлення витоків даних, шкідливого ПО, погроз і аномальних дій є критично важливим". Рішення Symantec CloudSOC повністю інтегровано з "хмарним" сервісом Symantec Web Security Service і пропонує API-коннектори для багатьох додатків SaaS.

Цей звіт підтверджує силу і широту портфеля хмарної безпеки Symantec; компанія отримала найвищі оцінки за наступними критеріями:

1.             Виявлення хмарних загроз

2.             Захист від шкідливих програм в хмарі

3.             Звітність та інтеграція DLP

4.             Управління політиками DLP

5.             Захист користувачів від загроз

CloudSOC також домігся значних успіхів у справі уніфікації DLP, контролю доступу на основі ролей, інтеграції API та розширенні охоплення SaaS-додатків.

  • уніфікація DLP

Надає клієнтам CloudSOC можливість використовувати існуючі політики, налаштовані в окремому DLP-продукті Symantec, і застосовувати їх до хмарним додаткам через CloudSOC Gateway.

  • Контроль доступу на основі ролей

Щоб спростити адміністраторам дотримання правил, заснованих на місці розташування, CloudSOC запровадив контроль доступу на основі ролей (RBAC) з використанням груп AD для створення логічних розділів в рамках одного користувача. Розділи можуть бути засновані на додатках в CloudSOC або користувачів та їх даних.

  • інтеграції API

Для бізнесу і додатків хмарного сховища:

Оскільки користувачі діджіталізіруют робочі процеси, їм потрібна можливість сканування цих додатків на предмет інцидентів DLP. CloudSOC тепер підтримує сканування інцидентів DLP для популярних додатків в цій категорії від ServiceNow.

Гарантування безпеки майбутнього віддаленої роботи

Для гарантування управління безпекою некерованих пристроїв Symantec пропонує інноваційне і елегантне рішення - дзеркальний шлюз CloudSOC. Це чудовий спосіб гарантувати безпеку доступу до хмари з особистих пристроїв співробітників без установки агента. Як? Рішення Symantec використовує надійну вбудований захист Symantec CloudSOC CASB в поєднанні з потужними можливостями ізоляції браузера.

Більш широке визнання в галузі

Рішення Symantec CloudSOC визнано не тільки Forrester, а й іншими аналітиками в області безпеки. Нещодавно Symantec отримав нагороду - "Лідерство інновацій" в рішенні CASB від Frost & Sullivan, а рейтинг компанії в звіті KuppingerCole Market Compass Cloud Security послідовно демонструє сильні сторони в багатьох областях. Ці нагороди, підкреслюють переваги, і ефективну стратегію лідера ринку хмарної безпеки Symantec серед конкурентів пропонують подібні рішення 

У Symantec велике майбутнє

Symantec знає, що майбутнє SASE пов'язано з надійним виконанням Cloud Security. Cистема безпеки Symantec в поєднанні з комплексною стратегією кіберзахисту утворює єдину і виграшну комбінацію. В основі стратегії лежить підхід, орієнтований на дані. У поєднанні з потужним стеком безпеки це дає клієнтам можливість швидше реагувати на загрози і знижує ризик втрати даних.

Завдяки недавньому партнерству з Google і переносу ПО для гарантування безпеки в Google Cloud, Symantec масштабує і прискорює взаємодію хмарних додатків для більш ефективної роботи. 

У користувачів Symantec Cloud Security - велике майбутнє. Користувачі повинні знати, що інвестиції Symantec у технології тривають, і Symantec має намір продовжувати свій шлях в якості галузевого лідера в області рішень безпеки. 

Пропонуємо до перегляду вебінар
Symantec (CASB) - комплексне рішення з безпеки в хмарі - YouTube

Компанія Oberig IT - офіційний дистриб'ютор Symantec на території України, Молдови і Казахстану. Ми є джерелом компетенції по повному циклу вивчення функціоналу і переваг рішень Symantec.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішенняSymantecі організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка, до нашої команди

[email protected], +38 093 801 04 41.

джерело:

https://cutt.ly/KnugNLP

Материалы по теме:
Комментарии: