Статті

Fidelis Security знаходиться у списку найкращих постачальників рішень EDR у 2022 році за версією Solutions Review

13 декабря, 2022. 12:12 По материалам Oberig IT
Компанія Fidelis Security серед найкращих постачальників рішень для виявлення та реагування на загрози для кінцевих точок (Endpoint Detection and Response) у 2022 році за версією Solutions Review.

Список кращих постачальників рішень EDR, що складається Solutions Review, є щорічною добіркою продуктів, що найбільш повно відображають поточну ситуацію на ринку, на думку публіки. Редактори відібрали найкращі продукти EDR на основі оцінки авторитетності кожного рішення, мета-аналізу реальних думок користувачів на найнадійніших сайтах відгуків про програмне забезпечення для бізнесу, а також наших п'ятибальних критеріїв відбору.

 Редактори Solutions Review постійно аналізують найвідоміших і найвпливовіших постачальників EDR, щоб допомогти покупцям у пошуку інструментів, що відповідають потребам їх організації. Вибір правильного постачальника та рішення може бути складним; він вимагає постійного вивчення ринку і часто зводиться не тільки до рішення та його технічних можливостей. Проте це необхідно; EDR-це критично важлива можливість виявлення загроз, що проникають через цифровий периметр, оповіщення ІТ-команди і сприяння реагування.

Fidelis Security пропонує розширене виявлення та реагування, EDR та Deception, що працюють для забезпечення негайного реагування на загрози та видимості ІТ-середовища. Платформа EDR забезпечує глибоку видимість всіх дій кінцевих точок у режимі реального та минулого часу, блокування процесів та спрощений пошук загроз. Крім того, Fidelis автоматизує дії у відповідь за допомогою готових та програмних сценаріїв.

Пропонуємо подивитися запис нашого вебінару, присвяченого ключовим особливостям рішень Fidelis EDR: "Fidelis EDR: Багаторівневий захист кінцевих точок від просунутих атак". Дивитись запис вебінару>>

Щоб дізнатися більше про Fidelis EDR, обов'язково ознайомтеся з Datasheet.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Fidelis і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +380 67 2234210.

Джерело: https://bit.ly/3UJukzu

Материалы по теме:
Комментарии: