Статті

Компанія Delinea лідер у рейтингу KuppingerCole Leadership Compass 2023 з управління привілейованим доступом

21 апреля, 2023. 02:04 За матеріалами Oberig IT
Компанія Delinea, провідний постачальник рішень з управління привілейованим доступом (PAM), була визнана лідером у звіті KuppingerCole Leadership Compass for Privileged Access Management за 2023 рік. Вперше увійшовши до звіту під новим брендом, компанія була названа не лише загальним лідером, а й лідером у галузі інновацій ринку.

Звіт KuppingerCole покликаний допомогти покупцям знайти продукт, який найкраще відповідає їхнім потребам. На його основі проведено оцінку 25 постачальників з визначенням їх можливостей та відносної частки ринку, інноваційних підходів до надання рішень PAM. Серед інших досягнень Delinea також була відзначена як лідер у всіх кореляціях, включаючи "Чемпіони ринку", "Технологічні лідери" та "Великі" (матриця інновацій/лідерства на ринку).

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ЗВІТУ KUPPINGERCOLE LEADERSHIP COMPASS 2023 ЗА НАПРЯМКОМ УПРАВЛІННЯ ПРИВІЛЮВАНИМ ДОСТУПОМ:

https://delinea.com/resources/kuppingercole-leadership-compass-report

"Компанія Delinea пишається тим, що продовжує свою історію визнаного лідерства в галузі PAM у звіті KuppingerCole Leadership Compass for Privileged Access Management за 2023 рік", - сказав Арт Гілліленд, генеральний директор компанії Delinea. "Оцінка звіту показує, що Delinea пропонує повний набір можливостей PAM для сховищ, підвищення привілеїв та розширення можливостей найменш привілейованих підходів до привілейованого доступу". Ми маємо намір ще більше зміцнити наше лідерство на ринку у 2023 році, прискорюючи інновації та розширюючи портфель продуктів, включаючи виведення на ринок нової платформи Delinea Platform”.

Сильні сторони Delinea, зазначені у звіті, включають:

  • Глибока інтеграція Active Directory (AD) для складних конфігурацій;
  • Просунута багатофакторна автентифікація (MFA) та підтримка сторонніх ідентифікаторів;
  • Удосконалена пропозиція PAM-як-послуги;
  • Просунуті можливості керування кінцевими точками;
  • Інтерфейс користувача, що використовує сучасні тенденції UX для простоти використання;
  • Аналітика загроз із використанням машинного навчання для ідентифікації в режимі реального часу.

Для отримання додаткової інформації про Delinea відвідайте сайт delinea.com.

Про компанію Delinea

Компанія Delinea – провідний постачальник рішень з управління привілейованим доступом (PAM), які роблять безпеку безпроблемною для сучасного підприємства з гібридною ІТ-інфраструктурою. Рішення Delinea дозволяють організаціям захистити критично важливі дані, пристрої, код та хмарну інфраструктуру, що допомагає знизити ризики, забезпечити відповідність вимогам та спростити захист. Delinea усуває складності та визначає межі доступу для тисяч клієнтів по всьому світу. Клієнти Delinea варіюються від малого бізнесу до найбільших у світі фінансових установ, розвідувальних служб та компаній критичної інфраструктури.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Delinea і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 073 168 08 65.

Джерело: https://bit.ly/3ICIw8

 

Материалы по теме:
Комментарии: