Статті

Компанія Delinea названа лідером зростання в галузі управління привілейованим доступом за версією Frost & Sullivan

18 августа, 2023. 05:08 За матеріалами Oberig IT
Компанія Delinea, провідний постачальник рішень, що забезпечують безперешкодне розширення системи управління привілейованим доступом (PAM), була визнана лідером у звіті Frost Radar™ для PAM за 2023 рік. У звіті Frost & Sullivan, у якому оцінювалися 12 вендорів, компанія Delinea посіла перше місце за індексом зростання.

"Компанія Delinea очолила рейтинг Frost Radar Growth Index завдяки своїм послідовним та сильним фінансовим показникам у частині зростання виручки та частки ринку на світовому ринку PAM протягом останніх 3 років", – резюмується у звіті. 

У звіті Frost & Sullivan також наголошується, що визнанню компанії Delinea лідером зростання сприяли велика клієнтська база, сильна присутність на ринку у різних вертикалях, інвестиції у розширення глобальної присутності, а також велика екосистема та програми партнерських каналів. 

"Ми вважаємо, що лідерство Delinea у рейтингу Frost Radar Growth Index відображає ефективність інвестицій, які ми робимо для задоволення потреб у привілейованому доступі для глобальних компаній усіх розмірів і галузей, – сказав Арт Гілліланд, генеральний директор Delinea. "Наші рішення відомі своєю безпроблемною та зручною роботою, що допомагає організаціям забезпечити безпеку та швидко отримати віддачу від інвестицій. Ми пишаємося тим, що посіли перше місце за індексом зростання та стали лідером інновацій у рейтингу Frost Radar 2023 для PAM". 

Крім того, компанія Delinea зайняла лідируюче місце в індексі інноваційності звіту Frost Radar for PAM завдяки комплексному портфелю PAM та постійному прагненню до розширення пропозицій із передовими функціями та можливостями. "Delinea виділяється сильною технологією управління підвищенням та делегуванням привілеїв (PEDM) та сховищами Secret Server, а також прихильністю до досліджень і розробок, включаючи розширене управління секретами DevOps та аналітику привілеїв з використанням AI/Machine Learning", - йдеться у звіті.   

Отримати безкоштовну копію звіту Frost Radar 2023 з управління привілейованим доступом та дізнатися більше про те, чому компанія Frost & Sullivan назвала Delinea лідером зростання та інновацій, можна за посиланням https://delinea.com/resources/frost-and-sullivan-radar-report-privileged-access-management

Детальніше інформацію про Delinea

Про компанію Delinea 

Компанія Delinea – провідний постачальник рішень щодо управління привілейованим доступом (PAM) для сучасних гібридних підприємств. Платформа Delinea розширює можливості PAM, забезпечуючи авторизацію всіх ідентифікаційних даних, надаючи доступ до найважливіших об'єктів гібридної хмарної інфраструктури та конфіденційних даних організації, що дозволяє знизити ризики, забезпечити відповідність вимогам та спростити систему безпеки. Delinea усуває складності та визначає межі доступу для тисяч клієнтів по всьому світу. Серед клієнтів Delinea – як малі підприємства, так і найбільші світові фінансові інститути, спецслужби та компанії із критично важливою інфраструктурою. 

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Delinea і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 073 168 08 65.

Джерело: Delinea Named the Growth Leader in Privileged Access Management by Frost & Sullivan
Материалы по теме:
Комментарии: