Статті

Порівняння платформ Solarwinds: Orion та Hybrid Cloud Observability

02 декабря, 2022. 09:12 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT, #SolarWinds
SolarWinds нещодавно випустила Hybrid Cloud Observability, - нову платформу, до якої вони тривалий час йшли, і яку можна розглядати як новий підхід у моніторингу та управлінні інфраструктурою. Раніше в статті Томаса ЛаРока було також докладно розглянуто, що таке «спостереження» і як SolarWinds до нього прийшли - у плані розвитку платформи рішень це справді великий крок уперед.

У цій статті розповідається історія еволюції SolarWinds - від простого набору інструментів до широкої платформи для моніторингу, відомої як Платформа Оrion®.

Більшість роботи відбувалася за лаштунками. Команда SolarWinds аналізувала те, як зростають темпи цифрової трансформації, розглядала процеси, запити та проблеми клієнтів, старанно працюючи над створенням рішення для всіх клієнтів, незалежно від того, на якому етапі розвитку ІТ-інфраструктури вони знаходяться.

Але що це означає практично?

Як «спостережуваність» співвідноситься з моніторингом інфраструктури та платформою Orion?

Що таке «спостережуваність» у розрізі SolarWinds?

SolarWinds Hybrid Cloud Observability - це перший крок у комплексному моніторингу ІТ-інфраструктури.

SolarWinds витратили останні 20 років на створення та розвиток основ, які спрощують і консолідують роботу на єдиній платформі.

Рішення створені на основі практик Secure by Design, де безпека завжди стоїть на першому місці. SolarWinds також робить помітні кроки у напрямку розширення можливостей машинного навчання (ML) та штучного інтелекту (AI) для створення цілісного інтерфейсу «спостережуваності» стану всього середовища – не лише локальної чи хмарної інфраструктури, а й усіх її складових частин загалом.

Уніфіковані код та платформа складання забезпечують більш чисту та швидку установку, оновлення та покращення крос-функціональних функцій. Єдиний установник забезпечує просту та швидку установку всіх компонентів, ліцензованих чи ні. Ця нова упаковка дозволяє легко оцінювати неліцензовані функції та швидко активувати функції в рамках нового ліцензування без необхідності додаткової установки, оновлення або простою платформи.

Якщо вже є платформа Orion – навіщо переходити на Hybrid Cloud Observability?

В даний час не планується закривати Orion Platform або будь-який з її модулів, проте перехід на нову платформу Hybrid Cloud Observability доступний вже зараз.

Можна помітити, що Orion Platform та SolarWinds Platform зовні дуже схожі. Це пов'язано з використанням існуючої базової технології, як у SolarWinds створювали і розширювали протягом багатьох років, як основи,- і компанія має намір продовжувати її вдосконалювати.

Щоб удосконалити та розширити цю основу, Hybrid Cloud Observability прагне досягти трьох важливих цілей:

  1. Зменшення складності та «розростання» інструментарію
  2. Підвищення продуктивності за рахунок збільшення швидкості виявлення проблем та прискорення їх вирішення
  3. Забезпечення більш швидкої окупності, простоти та гнучкості

Спрощені пакети ліцензування, процес встановлення та уніфікований код – все це дозволяє покращити продуктивність цих процесів на роки вперед.

Безпека при цьому була головним пріоритетом із самого початку і залишатиметься такою в рамках ініціатив Secure by Design.

Крім того, наявність єдиного конвеєра збірки в порівнянні з іншими для модулів Orion забезпечує більш ефективну спільну роботу над функціями, їх більш швидке впровадження та вирішення проблем.

SolarWinds працювала над цією метою протягом багатьох років

SolarWinds розробила моніторинг світового класу. Компанія не перестає вдосконалювати функціонал свого моніторингу та продовжуватиме розробки у міру розвитку технологій.

Моніторинг забезпечує "видимість", але, як раніше було проаналізовано Томом у попередній статті "Видимості самої по собі вже недостатньо".

Саме тому SolarWinds прагне до «спостежуваності».

Надалі буде розглянуто такі функції як PerfStack, NetPath, AppStack®, рекомендації з віртуалізації, сучасні інформаційні панелі та багато іншого, що SolarWinds постійно додавали протягом багатьох років з метою зробити ваше середовище більш «спостережуваним».

Платформа Orion не була створена як єдина платформа з єдиним репозиторієм, і вона все ще не є такою у вигляді, в якому функціонує нова платформа SolarWinds.

Більш детальну інформацію про платформу SolarWinds можна знайти у статті менеджера з продуктів SolarWinds Тоні Джонсона.

Функції, які SolarWinds створили і продовжують створювати, як і раніше будуть потребувати даних для «видимості».

Для додаткового аналізу даних компанія продовжує додавати також функції з використанням AI та ML (попередній перегляд AlertStack у Hybrid Cloud Observability).

Порівняння: Orion Platform із Hybrid Cloud Observability

Ці два рішення виглядають досить схожими, то чого ж можна очікувати від різних рівнів ліцензування?

Було проведено більш менш пряме порівняння модулів Orion з новою функціональністю Hybrid Cloud Observability.

Це допоможе вам зрозуміти, що може здатися знайомим і який рівень підписки може знадобитися для продовження роботи з існуючими функціями.

Посібники можна знайти тут.

Передплати:

  • Hybrid Cloud Observability Essentials: включає функціональні можливості модулів Orion NPM, SAM, Log Analyzer, IPAM, UDT та VNQM
  • Hybrid Cloud Observability Advanced: включає основні компоненти + функціональність модулів Orion NCM, SCM, VMAN і NTA
  • Hybrid Cloud Observability Enterprise Scale: для кожного рівня додані Additional Polling Engines, додаткові Additional Web Engines та відмовостійкість

Що далі?

Можливо, ви помітили, що в цьому першому релізі не вистачає деяких функцій Storage Resource Monitor (SRM), Web Performance Monitor (WPM) і Engineer's Toolset.

 Solarwinds працює над цим для майбутнього релізу.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Якщо ви готові до міграції на нову платформу, реліз Hybrid Cloud Observability 2022.2 – це повністю протестований і підтримуваний, готовий до встановлення на новий сервер або до конверсії вашого поточного сервера Orion.

  • Для всіх поточних клієнтів Hybrid Cloud Observability, які не мають SRM, WPM або Engineer's Toolset, є можливість увійти на свій клієнтський портал та завантажити його прямо зараз.
  • Для всіх поточних клієнтів Hybrid Cloud Observability, які мають у використанні SRM, WPM або Engineer's Toolset, слід зв'язатися з [email protected], обговорити варіанти перетворення.
  • Якщо у вас немає можливості використовувати Hybrid Cloud Observability, але ви хочете спробувати її, ви можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію. Зверніть увагу, що ця версія ознайомлення не перетворює установки Orion Platform.

Якщо ви шукаєте документацію, вона доступна тут:

"Спостережуваність" вже давно є популярним маркетинговим терміном SolarWinds. було лише питанням часу вивчити, як правильно донести його до клієнтів.

Як зазначив Том у своїй статті, SolarWinds не завжди першими виходять на ринок, причина повільного прогресу полягає в увазі SolarWinds до шляху якісного цифрового перетворення та еволюції своїх клієнтів, де б вони не знаходилися.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення SolarWinds і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 073 168 08 65.

Джерело: https://bit.ly/3oz0dfb

Материалы по теме:
Комментарии: