Статті

Oberig IT та Niagara Networks уклали дистриб'юторський контракт для посилення позицій на ринку мережевих технологій

01 февраля, 2024. 10:02
Теги: #Oberig_IT
Компанія Oberig IT уклала дистриб’юторський контракт із компанією Niagara Networks – одним із світових лідерів рішень, які забезпечують глибоку видимість мережевого трафіку та пакетних даних як в on-prem, так і в гібридних інфраструктурах. Угода між Oberig IT та Niagara Networks поширюється на території наступних країн: України, Казахстану, Молдови, Грузії, Вірменії, Узбекистану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану та Азербайджану.

Рішення Niagara Networks забезпечують дешифрування, віддзеркалення та балансування мережного трафіку, таким чином збагачуючи даними різні рішення виявлення та запобігання загрозам. Дешифровані пакетні дані – це досить складна галузь, яку будь-який Операційний центр безпеки (Security Operations Center, SOC) та Мережевий операційний центр (Network Operations Center, NOC) активно використовує для виявлення загроз безпеки. Рішення Niagara Networks дозволяють командам NetSecOps легко та ефективно керувати та адмініструвати численні засоби та платформи безпеки, забезпечуючи масштабування та гнучкість сервісів та скорочуючи операційні витрати та час простою. Крім того, рішення Niagara Networks надають центрам безпеки та мережевим операційним центрам можливість наскрізної візуалізації та отримання оперативної інформації про трафік у фізичних та віртуальних мережах.

Відзначена нагородами Open Visibility Platform компанії Niagara Networks – це відкрита платформа, яка надає безліч можливостей для технологічної інтеграції та розширення, а також забезпечує організаціям можливість розміщення будь-яких віртуалізованих програм для забезпечення безпеки та засобів моніторингу.

Niagara Networks надає всі необхідні компоненти для створення передового рівня адаптації видимості на всіх швидкостях передачі даних аж до 100 Гбіт/с, включаючи сучасні брокери пакетів, обхідні комутатори, мережні TAP, а також уніфіковане програмне забезпечення для управління та оркестрації, яке є єдиною панеллю для спрощення налаштування та надання видимості інфраструктури. Завдяки інтегрованим власним можливостям та індивідуальному циклу розробки компанія Niagara Networks оперативно реагує на ринкові тенденції та задовольняє індивідуальні потреби постійно змінного ринку мережевої безпеки.

Ми пишаємося нашим новим стратегічним партнерством з Niagara Networks. Ця співпраця зміцнить нашу позицію на ринку мережевих технологій і дозволить нам надавати клієнтам інноваційні та надійні рішення в країнах нашої присутності. Рішення Niagara Networks відмінно доповнюють наш існуючий портфель рішень з інформаційної безпеки та моніторингу інфраструктур будь-якого рівня та складності” – коментує Business Development Manager компанії Oberig IT, Олексій Мудрицький.

З питань організації індивідуальних демонстрацій партнерських тренінгів та пілотних проєктів звертайтесь, будь ласка: [email protected],+38 093 801 04 41.

Материалы по теме:
Комментарии: